Najnowsze wiadomości z kraju

Przerażający wypadek z udziałem nieoznakowanego radiowozu. Samochód roztrzaskał się o ciężarówkę

Na autostradzie A4 w okolicach Zgorzelca doszło do groźnego wypadku z udziałem nieoznakowanego radiowozu. Funkcjonariusze zderzyli się z ciężarówką, a jeden z nich trafił do szpitala. Policyjne BWM zostało praktycznie całkowicie zniszczone.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. W internecie pojawiły się zdjęcia z wypadku, na których widać skalę zniszczenia samochodu osobowego, który uderzył w naczepę ciężarówki. Udział nieoznakowanego radiowozu w wypadku, do którego doszło na autostradzie A4 w okolicach Zgorzelca, potwierdził w rozmowie z portalem o2.pl Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu.

W wyniku bardzo poważnego zderzenia samochodu ciężarowego i nieoznakowanego radiowozu poważnie ranny został jeden z policjantów, który prowadził pojazd. Poszkodowany funkcjonariusz żyje, jest w ciężkim stanie – oświadczyła komisarz Agnieszka Goguł.

Drugi z policjantów, który podróżował na miejscu pasażera, wyszedł z pojazdu o własnych siłach.

Policjanci i prokurator pracują nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku. Według nieoficjalnych doniesień, kierowca ciężarówki miał wymusić pierwszeństwo.

Źródło: stefczyk.info/na podst.o2 Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

0 0

800 Plus dla uchodźców. Będą nowe zasady

0 0

Kolejny incydent na granicy z Białorusią. Zniszczono karetkę

0 0

Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij