Najnowsze wiadomości z kraju

Przerażające znalezisko w opuszczonej kamienicy na Woli. Odnaleziono ciała czterech osób

Prokuratura prowadzi śledztwo w związku ze znalezieniem ciał czterech mężczyzn w opuszczonej kamienicy przy ulicy Grzybowskiej na Woli. Zlecono sekcje zwłok. Zatrzymano siedem osób.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna poinformował, że na miejscu zdarzenia grupa prokuratorów z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, nadzorujących pracę funkcjonariuszy Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV, Wydziału do zwalczania Terroru Kryminalnego i Zabójstw KSP oraz Laboratorium Kryminalistycznego Żandarmerii Wojskowej, przeprowadziła oględziny miejsca znalezienia zwłok.

“Ślady i przedmioty zabezpieczone na miejscu zdarzenia wskakują, że do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Ciała zmarłych mężczyzn przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia ich sesji zwłok. Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia okoliczności ich śmierci” – dodał prokurator.

Zatrzymano siedem osób mogących mieć związek ze zdarzeniem.

Dwa ciała znaleziono w niedzielę, kolejne dwa w poniedziałek. Na miejscu pomagała Żandarmeria Wojskowa, która użyczyła georadaru.

Źródło: PAP Autor: Marta Stańczyk
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij