Najnowsze wiadomości ze świata

Przerażające zabawy młodych Niemców. Naśladują Adolfa Hitlera i krzyczą: “cudzoziemcy wynocha!”

Młodzi, uśmiechnięci Niemcy bawią się i tańczą w rytmach wyznaczanych przez elektroniczne hity. Na krótkim wideo umieszczonym w mediach społecznościowych widać, jak śpiewają i naśladują Adolfa Hitlera. Z kieliszkiem wina w dłoni, zmieniają słowa piosenek i chórem wyśpiewują “Deutschland den Deutschen, Ausländer raus”, czyli “Niemcy dla Niemców, cudzoziemcy wynocha!”.

Wszyscy promienieją, młoda dziewczyna nagrywająca wideo jest w fenomenalnym nastroju. Te obrzydliwe rasistowskie zachowania, którym młodzi Niemcy po prostu pochwalili się na Instagramie, są szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

Do sprawy odniósł się także Tarek Baé, niemiecki dziennikarz, który napisał:

– Nie, to nie jest Saksonia. To zamożni obywatele przebywający na wakacjach na wyspie Sylt. Jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie. „Średnia społeczeństwa”, jak lubią mówić media. Ale „nigdy więcej nie jest teraz” i tak dalej, prawda? Mamy gigantyczny problem z rasizmem w kraju – przyznał Baé.

Takie obrazy muszą budzić grozę. Nie tylko w Polsce, gdzie każdy centymetr naszej ojczyzny uświęcony jest krwią przelaną w obronie naszej wolności i niepodległości, ale na całym Starym Kontynencie, który doskonale pamięta, jak wyglądała Europa w latach 30 i 40-tych ub. wieku. I dzięki komu wyglądała tak, jak wyglądała.

Źródło: Stefczyk.info za X Autor: red.
Fot. X

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij