Najnowsze wiadomości ze świata

Przerażające sceny w niemieckim miasteczku. Nożownik dźgał ludzi na rynku

W niemieckim mieście Mannheim doszło do szokujących scen. Nożownik zaatakował antyislamskich aktywistów i policjanta.

Zdarzenie miało miejsce ok. 11:30 rano. Aktywiści z antyislamskiej organizacji Ruch Obywatelski Pax Europa rozstawiali na lokalnym rynku swoje stoisko. Wszystko rejestrowały kamery. Po kilkunastu minutach rzucił się na nich ubrany w dresy mężczyzna, który zaczął dźgać ich nożem.

Na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych, widać, jak aktywiści i policjanci próbują obezwładnić napastnika. Ten jednak im się wyrwał i skoczył w stronę policjanta, który z jakiegoś powodu obezwładniał jednego z aktywistów. Dźgnął go nożem w kark. W tym momencie inny policjant do niego wystrzelił.

Lokalna policja przyznała, że doszło do ataku, w którym rany odniosło kilka osób. Na razie nie ujawnili jednak o ile osób chodzi i jakie odnieśli rany. Świadkowie twierdzą, że było co najmniej trzech rannych. Napastnik przeżył, ale jest ranny. Na razie nie ujawniono jego tożsamości ani motywów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Mirror Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij