Najnowsze wiadomości ze świata

Przerażające nagranie. Imigrant zaatakował babcię i jej wnuczkę

W mediach społecznościowych pojawiło się przerażające nagranie. Widać na nim, jak imigrant zaatakował babcię i jej wnuczkę w ich własnym domu.

Nagranie z kamery monitoringu wykonano na de La Martinique, reprezentacyjnej alei w dzielnicy Chartrons w Bordeaux. Widać na nim starszą kobietę i jej wnuczkę, które otwierają drzwi do domu i rozglądają się po ulicy. Obok drzwi stoi czarnoskóry mężczyzna, najprawdopodobniej imigrant, który trzyma w ręku jakiś przedmiot okryty białą szmatą.

Widząc kobiety, mężczyzna podchodzi do nich. Gdy wchodzą do środka i próbują zamknąć drzwi, blokuje je nogą. Następnie wyciąga je ze środka, brutalnie rzucając na chodnik. Gdy już leżą, chwyta dziewczynkę i odrzuca ją o kilka metrów. Następnie podnosi jakiś przedmiot z ziemi i zaczyna uciekać.

https://twitter.com/Kolodziejski_/status/1670895018217807873?s=20

Media donoszą, że sprawca został zatrzymany przez policję. Miał być wcześniej wielokrotnie notowany. „To straszne. Bordeaux dzisiaj. To zrobili z naszym krajem. Francuzi, obudźcie się” – skomentował Eric Zemmour, były kandydat na prezydenta.

Źródło: Stefczyk.info na podst. FPJ, Niezależna Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij