Najnowsze wiadomości ze świata

Przedziwne wybryki na ulicach Moskwy. Podbiegł do zaparkowanego Jaguara i wrzucił do środka granat

To co wydarzyło się na ulicach Moskwy może zaskakiwać, bowiem takie wybryki ciężko znaleźć nawet w filmach akcji. Do zaparkowanego Jaguara podbiegł mężczyzna, który z torby wyciągnął granat, po czym wrzucił go do pojazdu i uciekł.

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w jednej z biznesowych dzielnic w stolicy Rosji. To właśnie w tym miejscy swoje siedziby mają największe rosyjskie koncerny i biura rządowe. O zajściu poinformował na Twitterze Igor Suszko, ukraiński przedsiębiorca, bloger i kierowca wyścigowy. Suszko regularnie śledzi wydarzenia związane z wojną i sytuacją w kraju agresora.

Na nagraniu opublikowanym przez ukraińskiego blogera widać, jak trzymający w ręku torbę mężczyzna podszedł do ekskluzywnego Jaguara. Samochód stał zaparkowany wzdłuż drogi, a po chwili w jego wnętrzu pojawił się granat. Chwilę wcześniej został on odbezpieczony przez nieznanego mężczyznę, który następnie wrzucił go do środka i uciekł.

Choć na nagraniu słychać wybuch, nie doszło do całkowitego zniszczenia pojazdu. Co więcej nie ucierpiał nawet siedzący w środku kierowca. Stało się tak dlatego, że napastnik użył tzw. granatu treningowego. Samochód miał jedynie wybite szyby i uszkodzoną tapicerkę.

Źródło: stefczyk.info/na podst.o2.pl Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij