Najnowsze wiadomości ze świata

Przed kościołem spalono przyczepę pełną Biblii

Nieznany sprawca zablokował dojazd do kościoła przyczepą, na której miał setki Biblii. Następnie ją podpalił.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę wielkanocną w mieście Mount Juliet w Tennessee. Ok. 6 rano policja i strażacy dostali zgłoszenie, że drogę dojazdową do kościoła Global Vision Church blokuje płonąca przyczepa. Wysłani na miejsce strażacy szybko ugasili pożar i odblokowali przejazd. Po ugaszeniu płomieni okazało się, że na przyczepie były setki Biblii.

Pastor Greg Locke powiedział mediom, że to nie był wypadek. Ujawnił, że kamery monitoringu zarejestrowały, że przyczepa została podpalona celowo przez mężczyznę, który ją tam przyciągnął. Także biuro szeryfa hrabstwa Wilson oświadczyło, że ich zdaniem było to celowe podpalenie.

Biuro Szeryfa obecnie prowadzi w tej sprawie śledztwo. Na razie nie potwierdzili, że to podpalenie miało związek z samym kościołem. Twierdzą, że dla dobra śledztwa na razie nie mogą ujawnić jego szczegółów, ale zrobią to w odpowiednim czasie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij