Najnowsze wiadomości ze świata

Protestował przeciwko okaleczaniu dzieci przez gender. Aktywiści LGBT rzucili się z pięściami

Do mediów społecznościowych trafiło szokujące nagranie. Widać na nim, jak mężczyzna, który protestował przeciwko okaleczaniu dzieci przez gender, został pobity przez trans-aktywistów.

Chris Elston, znany lepiej jako Billboard Chris, to kanadyjski ojciec dwójki dzieci, który protestuje przeciwko wpływowi gender na najmłodszych. Jest znany z tego, że pojawia się w miejscach publicznych z zawieszoną na szyi tablicą, na której są hasła krytykujące podawanie dzieciom hormonów i wykonywanie na nich operacji „zmiany płci”.

Zrobiło się o nim głośno pod koniec lutego. Skrytykował wtedy na Twitterze fakt, że Światowa Organizacja Zdrowia powołała do panelu ekspertów australijskiego aktywistę gender Teddy’ego Cooka, dołączając do tego wpisu poświęcony mu artykuł z Daily Mail. Cook poskarżył się na ten wpis do australijskiego komisarza e-bezpieczeństwa, a ten nakazał jego usunięcie. Twitter początkowo nie chciał tego zrobić, ale po otrzymaniu formalnego nakazu zablokował jego widoczność w Australii. Zarówno Elston, jak i Twitter, walczą z tym nakazem w sądzie.

Teraz twitterowy profil Myślozbir, prowadzony przez znanego publicystę Waldemara Krysiaka, opublikował szokujące nagranie. Widać na nim, jak stojący spokojnie Elston jest atakowany przez aktywistów LGBT. Najpierw krzyczą „pi**rz się!” w jego twarz, a potem rzucają się na niego z pięściami. Nie wiadomo kiedy to miało miejsce, ale interweniujący policjanci mają mundury z kanadyjskiego Vacouver.

W niedawnej rozmowie z Fox News aktywista wyjaśnił, że takie sceny na jego demonstracjach nie są niczym niezwykłym. Ujawnił, że w ciągu trzech lat swojej aktywności został pobity ponad tuzin razy, miał złamaną rękę, zdewastowany sprzęt, a dwa razy po pobiciu został dodatkowo aresztowany przez policję. „Odrobina przemocy nie jest tak ważną sprawą, jak porówna się to z tym, co dzieje się z dziećmi. Więc jakoś to wytrzymam” – stwierdził.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News, Twitter Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

0 0

Przemytnicy ludzi postrzelili policjanta

0 0

Botanicy zmienią rasistowskie nazwy roślin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij