Najnowsze wiadomości z kraju

"Prosimy o dużo selfików na insta". Andrzej Duda obiektem kpin ze strony Nowoczesnej

Na swoim oficjalny profilu facebookowym Nowoczesna zamieściła zdjęcia z prezydentem Polski na tle mapy Australii. Jego autorzy urządzili tzw. zabawę w reakcję i na pytanie „kto chce się spotkać z Andrzejem Dudą” podali trzy możliwości odpowiedzi oznaczone odpowiednią ikonką reakcji facebookowej. Odpowiedziami były – miś koala, kangur oraz dziobak.

Prezydent Andrzej Duda ze świtą (ok. 30 osób) leci do Australii. Wybrali luksusowe linie Emirates, zamiast LOT-u. Ale przecież każdy ma prawo do fajnych wakacji. Ale moment, to chyba jednak nie są wakacje. Oficjalnie to podróż służbowa. – napisali w komentarzu pod zdjęciem – Cóż, można się pomylić, bo w planach nie ma spotkań na najwyższym szczeblu. Jest przyjęcie u gubernatora stanu Wiktoria i rozmowy z Polonią, m.in. w Sali im. Jana Pawła II w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Sydney. Pozostaje nam życzyć całemu turnusowi bezpiecznej podróży i prosić o dużo selfików na insta.

JD/ DoRzeczy/ za Facebook

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij