Najnowsze wiadomości ze świata

Prominentny aktywista LGBT został aresztowany przez policję. Oskarżono go o pedofilię

Policja aresztowała znanego aktywistę LGBT. Jest oskarżony o m.in. zgwałcenie dwóch chłopców.

37-letni Kendall Stephens to transpłciowy mężczyzna z Filadelfii. Zrobiło się o nim głośno w sierpniu 2020 roku, kiedy został pobity we własnym domu przez Tymeshę Wearing. Kobieta przyznała się do winy i do tego, że motywowała ją homofobia. Dzięki tej zbrodni zyskał sławę w całym USA. Wykorzystywał ją, by pomagać lewicowym politykom z Pensylwanii w kampaniach wyborczych. Wspierał m.in. senatora Boba Caseya i stanowego prokuratora generalnego Larriego Krasnera.

Amerykańskie media ujawniły, że w poniedziałek został aresztowany przez policję. Było to pokłosiem śledztwa, które rozpoczęło się we wrześniu. Aktywista LGBT został oskarżony o zgwałcenie dwóch chłopców młodszych niż 13 lat, napaść seksualną, narażenie dobra dziecka, deprawację nieletnich i pokrewne zarzuty.

 

Biura Caseya i Krasnera na chwilę obecną odmawiają jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie. Rzecznik prasowy lewicowego gubernatora Josha Shapiro – Stephens namawiał również do głosowania na niego – powiedział, że zbrodnie, o które jest oskarżony, są obrzydliwe, i powinien zostać w pełni osądzony.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox19 Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij