Najnowsze wiadomości z kraju

Prezydent podziękował premierowi Morawieckiemu. „Wiele osiągnęliśmy”

Dziękuję premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, premier Beacie Szydło i ministrom za osiem lat współpracy, osiągnęliśmy bardzo dużo, realizując to, co obiecaliśmy Polakom – przekazał w poniedziałek prezydent Andrzej Duda.

Sejm w poniedziałkowym głosowaniu nie udzielił wotum zaufania rządowi premiera Morawieckiego. Inicjatywę w sprawie wyboru premiera i rządu przejął Sejm. Kandydatem większości, którą mają KO, Trzecia Droga i Lewica, na to stanowisko jest Donald Tusk.

“Dziękuję Premierowi @MorawieckiM i Premier @BeataSzydlo oraz Ministrom za 8 lat współpracy. Od 2015 roku prowadziliśmy razem Polskie Sprawy. Były momenty ważne i trudne, chwile sukcesów i problemów. Osiągnęliśmy bardzo dużo, realizując to, co obiecaliśmy Polakom. Dziękuję!” – napisał na platformie X (dawniej Twitterze) prezydent Duda.

Źródło: PAP Autor: Katarzyna Lechowicz-Dyl
Fot. PAP/EPA
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij