Publicystyka

Prezydent Łodzi nosi ubrania warte fortunę? Ciekawe ustalenia dziennikarza

Znany dziennikarz śledczy Marcin Dobski przyjrzał się garderobie noszonej przez Hannę Zdanowską. Okazuje się, że polityk PO ma zamiłowanie do ekskluzywnych ciuchów.

Zdanowska przed karierą polityczną prowadziła własną działalność gospodarczą w przemyśle odzieżowym. W 2006 roku wstąpiła do PO, po czym została radną w Łodzi. W 2007 dostała się do sejmu. W 2010 została prezydent Łodzi i piastuje to stanowisko od tego czasu. W obecnych wyborach samorządowych walczy o kolejną kadencję.

Dobski postanowił przyjrzeć się ciuchom, w którym pokazuje się publicznie. Na jednym ze zdjęć opublikowanych w mediach społecznościowych zauważył, że polityk poszła pobiegać w butach sportowych Fendi, które kosztują niemal 2600 zł. Na innym zdjęciu dopatrzył się, że ma na nogach buty marki Hermes, za ponad 4 tysiące złotych.

 

Zdanowska, jak się okazuje, lubi nie tylko ekskluzywne buty. Na zdjęciu z urną wyborczą Dobski dopatrzył się szalika Gucci, który kosztuje blisko 2600 zł. Na innym miała na sobie płaszcz z wielbłądziej sierści Max Mara. Taki płaszcz kosztuje blisko 10 tysięcy złotych.

 

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. Platforma Obywatelska RP CC BY-SA 2.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij