Najnowsze wiadomości z kraju

Prezes WOPR w Chodzieży z zarzutami wykorzystania seksualnego 15-latek. To radny Koalicji Obywatelskiej

W Chodzieży (woj. wielkopolskie) doszło do zatrzymania lokalnego prezesa WOPR, któremu zarzucane jest wykorzystanie seksualne dwóch 15-letnich dziewczyn. Według lokalnych mediów, a także portalu TVP Info, jest to miejscowy radny z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Remigiusz N. miał wykorzystać poszkodowane na terenie stanicy WOPR w Chodzieży, do czego miało dojść na przełomie czerwca i lipca. O sprawie zawiadomiła matka jednej z dziewczyn. Według prokuratury mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Jak informują lokalne media 67-latek jest dobrze znany społeczności w Chodzieży – zajmując stanowisko miejscowego szefa WOPR, a także zasiadając w radzie powiatu chodzieskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Wobec N. zastosowano środki zapobiegawcze. To dozór policji, poręczenie majątkowe, a także zakazy: zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, pełnienia funkcji związanych z nadzorem nad młodzieżą oraz opuszczenia kraju.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Niezależna Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij