Najnowsze wiadomości z kraju

Premier zaskoczył zdjęciem z dzieciństwa. „Może kiedyś dam ten koncert”

W mediach społecznościowych premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia z okazji Dnia Dziecka. Podzielił się także swoim zdjęciem z dzieciństwa, dodając humorystyczny opis.

Z okazji ustanowionego 70 lat temu przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych Dnia Dziecka życzenia najmłodszym złożył szef polskiego rządu. Nie zabrakło także apelu do tych „starszych dzieci”.

W Dzień Dziecka mam dla Was 2 życzenia: dla dzieci – nigdy nie rezygnujcie z marzeń! – napisał premier Mateusz Morawiecki.

Dla dorosłych – wspierajcie dzieci w realizacji ich marzeń! – dodał.

Wszystkiego najpiękniejszego Kochani! Niech magia dzieciństwa towarzyszy Wam przez całe życie – życzył za pośrednictwem mediów społecznościowych premier.

Szef polskiego rządu dołączył do wpisu dwa zdjęcia. Na jednym z nich widzimy młodego Morawieckiego z gitarą. Druga fotografia również przedstawia premiera ze wspomnianym instrumentem, jednak jest ona zdecydowanie bardziej aktualna. Zdjęcia opatrzone zostały wymownym opisem.

Jak widać ja przez 40 lat wciąż nie zrezygnowałem, może kiedyś w końcu dam ten koncert… – napisał premier Morawiecki.

Źródło: stefczyk.info/na podst.FB Autor: MS
Fot. PAP/EPA/screen Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij