Najnowsze wiadomości z kraju

Premier zadrwił z lidera PO. “Uwierzyć Tuskowi to jak ulokować pieniądze u jego kolegi Palikota”

Uwierzyć Donaldowi Tuskowi to jak ulokować pieniądze u jego kolegi Janusza Palikota. Albo znów oszuka, albo po prostu ucieknie – powiedział premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym w środę na Twitterze.

“Uwierzyć Tuskowi to jak ulokować pieniądze u Palikota – albo w Amber Gold. Przypomnijmy sobie jego bzdury…” – napisał premier w opisie nagrania.W pierwszej części wideo przedstawiono kompilację nagrań Donalda Tuska, w których lider PO ostrzega przed inflacją, drożyzną i brakiem węgla. “W wielu miejscach w Polsce z węglem będzie na pewno problem” – mówi na jednym z nagrań Tusk.Komentując słowa lidera PO premier Morawiecki ocenił, że “uwierzyć Tuskowi to jak ulokować pieniądze u jego kolegi Palikota”. “Albo znów oszuka, albo po prostu ucieknie. Facet do dziś nie chce ujawnić, ile pieniędzy płynie do niego co miesiąc z zagranicy” – mówił premier.

Zaznaczył, że rząd PiS nigdy nie zostawia ludzi w potrzebie. “Jak przez wojnę wywołaną przez Putina wystrzeliła inflacja, to wprowadziliśmy tarcze osłonowe na podstawowe produkty. Choć nie wszyscy to robili. I to najbardziej boli Tuska i jego partię oszustów” – powiedział Morawiecki.

Źródło: PAP Autor: Daria Al Shehabi
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij