Najnowsze wiadomości ze świata

Prawnik próbował zastrzelić swoją byłą partnerkę. Zarejestrowała to kamera

41-letni prawnik próbował zastrzelić swoją byłą partnerkę w barze, w którym pracowała. Życie uratowali jej inni klienci.

Zdarzenie miało miejsce w barze Anderson Mill Pub w Teksasie. W sobotę ok. 11:30 rano wszedł do niego prawnik Gavin Rush. Jego była partnerka pracowała akurat za barem. Mężczyzna położył na nim skórzaną saszetkę i spytał, czy może z nią porozmawiać. Kiedy odmówiła, wyciągnął z niej pistolet i w nią wycelował, kładąc palec na spuście. Świadkowie twierdzą, że celownik laserowy, w który był wyposażony, był wycelowany w jej klatkę piersiową.

Życie uratowali jej siedzący przy barze klienci. Widząc, że sięga po broń, od razu się na niego rzucili. Mężczyzna pociągnął za spust, ale pocisk trafił jedynie w lustro. Podczas szamotaniny wystrzelił jeszcze dwa razy, ale na szczęście nikogo nie trafił. Jeden z mężczyzn powiedział mediom, że prawnik próbował strzelić sobie w głowę, ale go powstrzymali i obezwładnili do czasu przyjazdu policji. Dodał, że rzucili się na niego niewiele myśląc, ale oglądając nagranie z kamery bezpieczeństwa robi mu się niedobrze na samą myśl, jak mogło się to skończyć – i że na skutek strzałów nadal nie słyszy nic na lewe ucho.

Kobieta zeznała policji, że Rush wcześniej dowiedział się wcześniej, że wstąpiła w nowy związek. Miał jej grozić za pośrednictwem SMSów, że zrobi krzywdę sobie i jej nowemu partnerowi, więc przestała odpisywać na jego wiadomości. Rush został aresztowany i oskarżony o napaść z bronią ręku i przemoc rodzinną. Wyszedł z aresztu tymczasowego po zapłaceniu 40 tysięcy dolarów kaucji.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij