Najnowsze wiadomości ze świata

Pracownicy zoo wpadli na absurdalny pomysł. Przebrali psy za pandy

Chiński ogród zoologiczny pokazał odwiedzającym, że potrafi radzić sobie z każdym problemem. Gdy w zoo zabrakło pand, pracownicy specjalnie wystylizowali psy, żeby przypominały wspomniane zwierzęta.

Zoo w chińskim Taizhou w prowincji Jiangsu zmagało się z brakiem pand. Problem był na tyle poważny, że są to jedne z najbardziej lubianych i popularnych zwierząt, a ich obecność w ogrodach zoologicznych jest gwarancją dużego zainteresowania wśród odwiedzających.

Pracownicy ogrodu zoologicznego nie mogli zatem pozostawić tego problemu bez jego rozwiązania. Na specjalnym wybiegu dla pand znalazły się zwierzęta, które miały przypominać ten gatunek zwierząt. Okazało się jednak, że umieszczono tam psy rasy chow-chow. Te długowłose psy z północnych Chin specjalnie wystylizowano, aby swoim wyglądem przypominały pandy.

Pomysł pracowników zoo nie spodobał się odwiedzającym, którzy nie dali się nabrać na „podrobione” pandy. Skarżyli się oni, że zostali wprowadzeni w błąd, a zdjęcia psów „przebranych” za pandy obiegły sieć.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij