Najnowsze wiadomości ze świata

Pracownicy sklepu przyłapali złodzieja. Wzięli sprawiedliwość w swoje ręce

Pracownicy drogerii przyłapali mężczyznę, który kradł papierosy. Zamiast wezwać policję, wzięli sprawiedliwość we własne ręce.

Zdarzenie miało miejsce w Kalifornii, najprawdopodobniej w mieście Stockton. Na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych widać czarnoskórego mężczyznę, który wszedł do drogerii popularnej w USA sieci 7-Eleven ciągnąc ze sobą kosz na śmieci. Następnie zaczyna ładować do niego papierosy. Na nagraniu słychać, jak autor nagrania rozmawia z pracownikami sklepu. Radzi im, żeby go wypuścili, bo policja i tak nic mu nie zrobi. Kalifornia jest znana z łagodnego podejścia do podobnych przestępstw, a podobne bezczelne kradzieże sklepowe są w tym stanie codziennością. Kiedy jednak złodziej każe jednemu z pracowników zejść z drogi, sytuacja błyskawicznie eskaluje.

Pracownik rzuca się na niego i szybko sprowadza go do parteru. Trzyma go na podłodze, kiedy drugi pracownik bierze jakąś pałkę – najprawdopodobniej kij do szczotki – i zaczyna go z całej siły bić. Zadaje mu 23 ciosy, a drugi pracownik dodaje jeden od sienie, uderzając go pięścią w plecy. „To się nazywa skopanie d**y! Skopcie mu d**ę!” – słychać krzyki autora nagrania. W końcu złodziej zaczyna twierdzić, że ma dosyć. Mężczyzna z kijem zadaje mu jeszcze dwa ciosy, ale powstrzymuje go w końcu autor nagrania.

https://twitter.com/hoodtube_/status/1686990432172113921?s=20

Następnie autor tego nagrania prosi pracowników sklepu, aby wypuścili mężczyznę, po czym radzi mu, żeby więcej nie kradł i więcej nie pojawiał się w tym sklepie. Złodziej twierdzi, że został pobity tak mocno, że nie jest w stanie chodzić, ale okazuje się, że to kłamstwo. Następnie prosi o butelkę wody na drogę, ale spotyka się to z wulgarną odpowiedzią, więc wychodzi bez niej. Policja z Stockton poinformowała, że nie dostali zgłoszenia o takim incydencie, a 7-Eleven nie chce komentować tej sprawy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij