Najnowsze wiadomości z kraju

Pracownicy poznańskiego urzędu byli nagrywani w toalecie. Wiadomo kim jest podglądacz

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Poznaniu znaleźli w jednej z damskich toalet ukrytą mikrokamerę. Okazało się, że podglądaczem był jeden z pracowników, którego zatrzymała już policja. W jego domu znaleziono trzy kolejne urządzenia do nagrywania.

W zeszły czwartek zaniepokojeni pracownicy poznańskiego Urzędu Skarbowego poinformowali policję o znalezieniu na terenie placówki mikrokamery. Urządzenie ukryte było w jednej z damskich toalet przeznaczonej dla pracowników.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego w tej sprawi, którym jest pracownik techniczny urzędu, w którego obowiązkiem była opieka nad budynkiem.

Jak informuje wielkopolska policja, w domu zatrzymanego zabezpieczono nośniki danych oraz trzy inne mikrokamery.

„Przedstawiono mu zarzuty, nałożony został dozór policji, a także poręczenie majątkowe” – przekazali funkcjonariusze. 52-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

Rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak wyjaśnił, że poszkodowanymi w tej sprawie są pracownice poznańskiego urzędu. Śledczy będą analizować dane znajdujące się na zabezpieczonych nośnikach i ustalać ile kobiet zostało poszkodowanych.

Źródło: stefczyk.info/na podst.FB/tvp.info Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Polska przegrała z Holandią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij