policja ustala szczegóły zabójstwa w hotelu Najnowsze wiadomości z kraju

Poszedł na policję zapytać, dlaczego był poszukiwany – trafił do więzienia

28-latek, który chciał się dowiedzieć, dlaczego funkcjonariusze szukali go w domu, przyszedł do Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach (woj. łódzkie). Dowiedział się, że ma wyrok i jest poszukiwany. Mężczyzna trafił do więzienia.

Rzeczniczka pabianickiej Komendy Powiatowej Policji sierż. sztab. Agnieszka Jachimek, podała w niedzielę, że na policję zgłosił się 28-latek. Tłumaczył, że szukał go ktoś z tej jednostki.

“Mężczyzna, powiedział dyżurnemu, że w ostatnim czasie dwukrotnie odwiedzali go mundurowi, jednak nie mogli go zastać, bo był w pracy. Ciekawy powodu tych wizyt, przyszedł do siedziby pabianickich policjantów” – relacjonowała Jachimek.

“28-latek zdziwił się, gdy okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pabianicach do odbycia 5 miesięcy kary pozbawienia wolności” – przekazała. To wyrok za groźby wobec policjantów.

Poszukiwany został zatrzymany i przewieziony do więzienia.

Źródło: PAP Autor: Hubert Bekrycht
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij