Najnowsze wiadomości z kraju

Poszedł na policję na rutynowe przesłuchanie. Kieszenie miał wypchane narkotykami

Do Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy zgłosił się 30-letni mężczyzna, który miał być przesłuchany w związku prowadzoną wobec niego sprawą karną. W trakcie obecności mieszkańca powiatu oleśnickiego na komendzie ujawniono przy nim ponad 70 porcji narkotyków. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Do oleśnickiej jednostki zgłosił się młody mężczyzna, który miał zaplanowane przesłuchanie w sprawie popełnionego wcześniej przestępstwa. Mieszkaniec powiatu oleśnickiego w styczniu tego roku kierował pojazdem mechanicznym pomimo wydanego przez sąd zakazu.

Policjant prowadzący postępowanie zaprowadził mężczyznę do biura gdzie rozpoczął przesłuchanie. W trakcie czynności 30-latek wyciągnął notes z którego wystawał woreczek strunowy z zawartością substancji w postaci kryształu koloru białego. Tester narkotykowy wskazał, że jest to amfetamina.

W związku z podejrzeniem, że 30-latek może posiadać przy sobie środki zabronione prawem, funkcjonariusze dokonali szczegółowego przeszukania jego odzieży. W kieszeni spodni oraz kurtki ujawniono jeszcze pięć woreczków strunowych z zawartością metamfetaminy oraz tabletek ecstasy.

Policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie 30 porcji metamfetaminy, 40 porcji amfetaminy oraz 8 tabletek ecstasy. Mężczyzna za popełnione przestępstwo usłyszał zarzut za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Źródło: KPP Oleśnica Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij