Najnowsze wiadomości z kraju

Porzucił psa na mrozie. Apel o pomoc w znalezieniu sprawcy, który przywiązał zwierzę do drzewa

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie apeluje o pomoc w znalezieniu osoby, która na mrozie porzucił psa. Sprawca przywiązał zwierzę do drzewa. 

W środę do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krotoszynie w województwie wielkopolskim wpłynęła informacja o porzuconym psie. Ktoś zostawił w lesie przy drodze w pobliżu wsi Kobierno przywiązaną do drzewa około roczną sukę.

Pies był najprawdopodobniej przywiązany do drzewa; jak dojechaliśmy na miejsce taśma była już przegryziona – relacjonują na Facebooku pracownicy schroniska.

Jednocześnie zaapelowano o pomoc w znalezieniu osoby, która porzuciła psa.

Może właścicielem jest ktoś z okolic, ale równie dobrze może być osoba mieszkająca nie w naszej gminie. Taka osoba nie może zostać bezkarna – podkreślono w mediach społecznościowych. Dodano również, że o sprawie zostanie poinformowana policja.

W komunikacie podano numery telefonów: 502 616 205, 660 662 191, pod które można przekazywać informacje na temat porzuconego psa. Schronisko gwarantuje anonimowość.

Źródło: stefczyk.info/na podst.FB Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij