Rozrywka

Poruszający apel żony Bruce’a Willisa. „Proszę nie róbcie tego”

Po tym jak ujawniono, że Bruce Willis cierpi na otępienie czołowo-skroniowe jego żona Emma Heming Willis zwróciła się w emocjonalnych słowach do fanów męża. Poprosiła o to, by 68-latek miał więcej przestrzeni w codziennym funkcjonowaniu, które przy jego chorobie wcale nie jest łatwe.

W ubiegłym tygodniu rodzina aktora poinformowała, że cierpi on na otępienie czołowo-skroniowe. Problemy zdrowotne 68-latka pojawiały się już w rok temu. Wówczas zdiagnozowano u niego afazję, która objawia się trudnościami w porozumiewaniu.

Teraz żona gwiazdy „Szklanej Pułapki” opublikowała emocjonalny apel, który ma związek ze zdjęciami jakie w ubiegłym tygodniu trafiły do sieci. Aktor został sfotografowany w towarzystwie swojego opiekuna podczas wizyty w kawiarni w Santa Monica w Kalifornii. Emma Heming Willis zwróciła się do osób, które robią zdjęcia jej mężowi.

Moim celem jest zwiększenie świadomości na temat demencji. Jeśli opiekujecie się kimś, kto ma demencję, wiecie jak trudne i stresujące jest wyjście z kimś takim na zewnątrz, zapewnienie tej osobie bezpieczeństwa, nawet jeżeli chodzi tylko o kupienie kawy – powiedziała żona 68-latka na nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Dodała, że widziała nagania swojego męża, kupującego kawę ze swoim znajomym, który próbuje go chronić.

Rozumiem, że nadal jest wiele rzeczy, których musimy się nauczyć. To jest przekaz dla fotografów i osób, które próbują sfilmować mojego męża: zostawcie mu przestrzeń. Wiem, że to wasza praca, ale zostawcie mu przestrzeń. Jeśli nagrywacie film, proszę nie krzyczcie do mojego męża, nie pytajcie go, jak się czuje, nie pokrzykujcie. Proszę nie róbcie tego. Dobrze? – zaapelowała.

Pozwólcie, by nasza rodzina lub ktokolwiek inny, kto z nim jest, bezpiecznie doprowadziła go z punktu A do punktu B – poprosiła żona Bruce’a Willisa.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Instagram Autor: MS
Fot.
Obserwuj nas w Google News

Ankieta

Kto będzie następnym prezydentem Polski?
Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

0 0

Polacy za biedni na wakacje

0 0

Bunt zakonnic. Arcybiskup ekskomunikował cały klasztor

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij