Najnowsze wiadomości z kraju

Porażające! Wulgarny atak liderki Strajku Kobiet na Godek: “Ty szmato (…) Wyp*****al ku**o”

Środowa publikacja wyroku TK ws. niezgodności aborcji eugenicznej z konstytucją wywołała prawdziwą wściekłość wśród feministek i uczestników Strajku Kobiet. Atakowano nie tylko rząd Zjednoczonej Prawicy, sędziów TK, ale także Kaję Godek. Szczególnie widoczne było to podczas manifestacji w Szczecinie, o czym poinformował tamtejszy radny Dariusz Matecki.

-To jest pani Godek… ty szmato jedna, co tak się pięknie fotografujesz ze swoim niepełnosprawnym synem, którego pewnie z mężowskiej pensji jesteś w stanie utrzymać. Powiedz, co zrobiłaś dla tysięcy niepełnosprawnych dzieci w Polsce? Nic nie zrobiłaś, więc wypier***j kur*o!  – mówiła jedna z liderek szczecińskiego Strajku Kobiet.

Przypomnijmy. W środę wieczorem Trybunał Konstytucyjny opublikował orzeczenie z dnia 22 października 202o. Zgodnie z nim możliwość przeprowadzenia aborcji w przypadku płodów zdeformowanych nie jest zgodna z polską ustawą zasadniczą.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij