Najnowsze wiadomości z kraju

Porachunki pseudokibiców, nie żyje 40-latek uderzony racą

Około 40-letni mężczyzna zmarł po bójce na stadionie w miejscowości Radłów (pow. tarnowski, woj. małopolskie). Mężczyzna prawdopodobnie został uderzony racą. Nie pomogła reanimacja.

W sobotę na stadionie w Radłowie miał się odbyć mecz piłki nożnej. Spotkanie zorganizowali kibice Unii Tarnów. „Nagle pojawili się ich przeciwnicy i doszło do bójki. Podczas starcia jeden z mężczyzn prawdopodobnie został uderzony racą w brzuch” – relacjonuje rzecznik policji w Tarnowie asp. sztab. Paweł Klimek. Funkcjonariusze zostali zawiadomieni o awanturze o godz. 9:30.

Wezwano pogotowie. Ratownicy reanimowali poszkodowanego mężczyznę przez kilkadziesiąt minut. Nie udało się go uratować. To około 40-letni mężczyzna, policjanci będą dopiero ustalać jego tożsamość.

Na miejscu wciąż pracują policjanci i prokurator. „Zabezpieczamy ślady, zbieramy dowody, które pomogą nam ustalić szczegóły tego zajścia” – przekazał asp. sztab. Paweł Klimek

Śledczy będą analizować zapisy z monitoringu i filmów, które już krążą w internecie. Policja szacuje, że w starciu pseudokibiców mogło uczestniczyć ponad 100 osób.

Źródło: PAP Autor: Agnieszka Lipska
Fot. Twitter/Holligans.cz Official

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij