Rozrywka

Popularny raper dostał trzy nagrody Grammy. Policja wyprowadziła go z sali w kajdankach

Popularny raper Killer Mike dostał trzy nagrody Grammy. Chwilę później został wyprowadzony z sali w kajdankach.

W niedzielę odbyła się gala nagród Grammy. Killer Mike – prawdziwe nazwisko Michael Render – był nominowany w trzech kategoriach: najlepsza piosenka rap, najlepszy występ rap i najlepszy album rap. Zwyciężył we wszystkich trzech.

W mediach społecznościowych pojawiło się jednak nagranie, na którym widać, jak artysta jest wyprowadzany z hali przez dwóch policjantów i kilku mężczyzn w garniturach. Ręce miał skute na plecach kajdankami.

 

Policja ujawniła, że aresztowano go z powodu rzekomej bójki z ochroną. Portal TMZ ujawnił w oparciu o źródła w policji, że raper pchnął na ziemię ochroniarza, który nie dość szybko ustąpił mu drogi. Następnie został zatrzymany przez innych ochroniarzy, którzy wezwali policję. Został szybko zwolniony z aresztu, ale usłyszy zarzuty napaści, klasyfikowanej jako wykroczenie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Dom Brady CC BY-SA 2.0
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Kandydat na wójta wygrał jednym głosem

0 0

Hotel z “Lśnienia” stanął w płomieniach

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij