Rozrywka

Popularna aktorka sfingowała własną śmierć. Podano ją za to do sądu

Popularna aktorka i modelka udała własną śmierć, by zwrócić uwagę na raka szyjki macicy. Teraz inny aktor podał ją za to do sądu.

Poonam Pandey to popularna indyjska modelka i gwiazda Bollywoodu. 2 lutego na jej profilu na Instagramie pojawiło się oświadczenie, że zmarła z powodu raka szyjki macicy. Jej manager potwierdziła tę informację mediom.

Dzień później Pandey opublikowała jednak nagranie, na którym wyznała, że nadal żyje. Stwierdziła, że udała własną śmierć, by zwrócić uwagę na tego raka i skłonić jej fanki, by się badały i szczepiły przeciwko ludzkiemu wirusowi brodawczaka. Stworzyła też specjalną stronę, na której znalazły się informacje o tej chorobie.

 

Jej działania oburzyły wielu Hindusów. Jednym z oburzonych był aktor Faizan Ansari. Mężczyzna zdecydował się na podanie Pandey i jej męża, Sama Bombaya, do sądu. Twierdzi, że stworzyli spisek celem przekonania świata, że Pandey nie żyje, i strywializowali poważną chorobę celem zwiększenia swojej popularności.

Amsari twierdzi, że ich działania zdradziły zaufanie milionów Hindusów, a także splamiły reputację środowiska Bollywood, co jego zdaniem można uznać za zniesławienie. Aktor domaga się od pary 12 milionów dolarów odszkodowania.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij