Rozrywka

Polski aktor pobity przez taksówkarza. “Dostałem solidne bęcki”

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 25-letniemu Shakhinowi G., obywatelowi Gruzji. Mężczyzna jest oskarżony o udział w pobiciu aktora Marcina B. – dowiedziała się PAP. Gruzinowi grozi do 3 lat więzienia.

Akt oskarżenia przeciwko obywatelowi Gruzji Shakhinowi G. do sądu skierowała pod koniec lipca Prokuratura Rejonowa Warszawa–Ochota w Warszawie. “Mężczyzna jest oskarżony o to, że wspólnie i w porozumieniu z inną osobą brał udział w pobiciu Marcina B.” – poinformował PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna.

“Prokurator zakwalifikował to zachowanie jako występek o charakterze chuligańskim” – zaznaczył prokurator Szymon Banna.

Do pobicia aktora Marcina B. doszło 21 kwietnia 2023 roku na warszawskiej Ochocie. “Pokrzywdzony zwrócił oskarżonemu uwagę na agresywny sposób prowadzenia przez niego pojazdu, co skutkowało fizycznym zaatakowaniem pokrzywdzonego przez Shakhina G.” – wyjaśnił.

“W toku postępowania ustalono, że podejrzany bił pokrzywdzonego pięściami oraz kopał go po całym ciele. Przez cały okres dochodzenia, na wniosek prokuratury, wobec Shakhina G. stosowany był środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania” – podał.

“Podejrzany w trakcie przesłuchania w Prokuraturze przyznał się częściowo do zarzuconego mu czynu i złożył wyjaśnienia” – dodał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Za zarzucany w akcie oskarżenia czyn może grozić do 3 lat więzienia.

Broniłem dzieci

– Odbierałem synów od ich mamy. Nagle usłyszałem silnik samochodu na wysokich obrotach, który pędził wąską osiedlową uliczką i prawie wpada na mojego syna. Wyskoczyłem więc przed auto, on zatrzymał się z piskiem opon i zaczęła się bijatyka. I nie wiadomo, skąd nagle znalazło się czterech czy pięciu jego kolegów i dostałem solidne bęcki – opisywał sytuację aktor znany m.in. z “Pitbulla” czy “M., jak miłość” na swoim Instagramie.

 

Źródło: PAP/Fakt/Stefczyk.info Autor:
Fot. Instagram/ Marcin Bosak

Polecane artykuły

0 0

20 osób zginęło w pożarze w parku rozrywki

0 0

Cannes 2024. Znamy zwycięzców

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij