Rozrywka

Polski aktor czeka na poważną operację serca. “Lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości”

Jakub Tolak to polski aktor, który na ekranach zadebiutował już jako 12 latek. Od tego czasu aż do 2018 nieprzerwanie gościł na ekranach telewizorów. Później diametralnie postanowił zmienić swoje życie, wraz z żoną zakupili specjalnie przystosowany kamper, zamieszkali w nim i ruszyli w podróż po świecie. Teraz jednak nad tą sielanką zawisły ciemne chmury.

Choć podróż aktora trwa już kilka lat, oczywiście z przerwami, a w trakcie niej przyszły na świat ich dzieci, wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach Tolak będzie musiał się zatrzymać na dłużej. Czeka go bowiem poważna operacja serca. Wraz z żoną poinformowali o tym na Instagramie.

– Ile jeszcze będziecie tak żyć? Nie wiemy. Ten wyjazd jest podobny do wcześniejszych, mimo różnego rodzaju trudności, jest łatwo, wiemy co robić i co nas czeka. Ale niebawem czeka nas też życiowy zakręt. Kuby operacja serca zbliża się wielkimi krokami. Będzie lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości. Bierzemy oddech i szukamy spokoju w drodze. Teraz nam się bardzo przyda. Ładujemy baterie na zapas. W przyszłych miesiącach będziemy z tego czerpać – czytamy na ich profilu na Instagramie.

 

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij