Wiadomości sportowe z kraju i świata

Polska policjantka została… mistrzynią MMA

Starszy posterunkowy Kinga Szyłak z Komendy Miejskiej Policji w Łomży stanęła na podium podczas VIII Mistrzostw MMA w Gliwicach. W kategorii 47,7 kg zajęła najwyższe I miejsce. Gratulujemy!

Do rywalizacji w mistrzostwach, które odbyły się w Arena Gliwice zgłosiło się ponad 700 zawodników. Była to największa impreza sportowa amatorskiego MMA. Głównym celem zawodów była rywalizacja w sportowym i koleżeńskim duchu, promowanie sztuk walki i wszechstronnego treningu. Reprezentantka łomżyńskiej komendy odniosła kolejny duży sukces w swojej sportowej karierze, stając na podium. W rywalizacji MMA (ang. Mixed Martial Arts) startowała w kategorii atomowej 47,7 kg. W turnieju zajęła najwyższe miejsce.

Policjantka na co dzień służbę pełni w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym łomżyńskiej komendy. Sportami walki interesuje się od kilku lat, a od dwóch sukcesywnie trenuje MMA. Efekty treningów przekładają się na skuteczność w codziennej służbie, a więc i bezpieczeństwo.

Kindze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: policja Autor:
Fot. policja.pl

Polecane artykuły

0 0

Polacy za biedni na wakacje

0 0

Bunt zakonnic. Arcybiskup ekskomunikował cały klasztor

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij