Publicystyka

Polityk Konfederacji zasugerował, że sportowcy nie pojadą na olimpiadę przez szczepionki. Internauci odpowiedzieli

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak zamieścił tweet sugerujący, że kłopoty polskich sportowców mają związek z tym, że się zaszczepili. Internauci szybko zwrócili mu uwagę na to, że nie zwrócił uwagi na kluczową sprawę.

Bosak podał dalej tweet innego użytkownika, który zamieścił na Twitterze cztery nagłówki dotyczące kłopotów zdrowotnych naszych sportowców – Karoliny Kołeczek, Angeliki Cichockiej, Sofii Ennaoui i Adama Kszczota. Zasugerował, że te wynikają z faktu, że zostali zaszczepieni. „Jak tam nowy system do rejestrowania NOPów (Niepożądanych Objawów Poszczepiennych – dop. red.) i fundusz do wypłacania odszkodowań?” – napisał – „A no tak, miał być ale… nic takiego nie istnieje”.

Bosak nie zauważył jednak, że opisane w tych artykułach kłopoty sportowców nie mają nic wspólnego ze szczepieniami. Internauci szybko zwrócili mu na to uwagę.

Na przyszłość zalecamy posłowi Bosakowi, żeby najpierw przeczytał podawane dalej artykuły zanim zacznie się o nich wypowiadać.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij