Najnowsze wiadomości ze świata

Policjantka zatrzymała pijanego kierowcę. Wjechał w nią inny pijany kierowca

Policjantka zatrzymała pijanego kierowcę, który zatrzymał się na środku jezdni. W trakcie interwencji inny pijany kierowca doprowadził do wypadku.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z wtorku na środę w hrabstwie Fairfax w Wirginii. Oficer policji stanowej C. Aziz otrzymała zgłoszenie o samochodzie, który stoi na środku autostrady międzystanowej 495. Dotarła na miejsce ok. 3 nad ranem i zaparkowała za nim swój samochód.

Na miejscu policjantka stwierdziła, że siedząca za jego kierownicą 43-letnia Erica Bernard najprawdopodobniej jest pijana. Kobieta nie chciała wysiąść z samochodu ani przestawić go w bezpieczniejsze miejsce. Gdy Aziz próbowała ją do tego skłonić, w stojącą za jej radiowozem ciężarówkę, której kierowca czekał na odblokowanie drogi, uderzył z ogromną prędkością Jeep Cherokee. Siła uderzenia była tak duża, że jej naczepa uderzyła w radiowóz, który z kolei uderzył w samochód Bernard. Nagranie z kamery w radiowozie, które przedstawia ten incydent, zostało upublicznione.

Wkrótce potem okazało się, że prowadząca Jeepa Joanna Hatch również była pod wpływem alkoholu. Obydwie kobiety trafiły do aresztu i usłyszały już zarzuty. Bernard, oprócz zarzutu prowadzenia pod wpływem alkoholu, usłyszała także zarzut posiadania narkotyków, stawiania oporu policji, odmowy badania alkomatem i nieprawidłowego zaparkowania samochodu. Aziz została odwieziona do szpitala, ale na szczęście okazało się, że odniosła tylko lekkie obrażenia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij