Najnowsze wiadomości ze świata

Policjanci zastawili pułapkę na pedofilów. Złapali w nią swojego kolegę

Policjanci zastawili w internecie pułapkę na pedofilów. Złapali w nią swojego kolegę po fachu.

Zdarzenie miało miejsce w Texarkana. To miasto leżące na granicy Teksasu i Arkansas, z tego powodu ma dwa departamenty policji. Policjanci z teksańskiej strony postanowili zapolować na pedofilów, umieszczając w internecie fałszywe ogłoszenie reklamujące usługi niepełnoletniej prostytutki. Odpowiedziały na niego trzy osoby.

Policjant, który wcielił się w nieletnią, jasno poinformował „klientów”, że mają do czynienia z dzieckiem. Mimo tego chcieli się z nią spotkać i zapłacić jej za seks. Policja z Texarkamy ujawniła, że byli w szoku, kiedy zapukali do drzwi pod umówionym adresem i zobaczyli za nimi czekających policjantów.

Policja aresztowała trzy osoby – 33-letniego Adariusa Willsa, 37-letniego Jamesa Willisa i 31-letniego Telvina Wilsona. Cała trójka usłyszała już szereg zarzutów, jak próba wynajęcia osoby niepełnoletniej celem oddania się czynnościom seksualnym czy posiadanie narkotyków. Okazało się, że trzeci z aresztowanych sam jest policjantem z Texarkany, służył po stronie Arkansas. Jego departament policji poinformował, że zwolnili go z pracy jak tylko dowiedzieli się o jego aresztowaniu przez kolegów z drugiej strony granicy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij