Najnowsze wiadomości ze świata

Policjanci zaryzykowali życie, by uratować niedoszłego samobójcę

Mężczyzna groził, że rzuci się z mostu. Policjanci, mimo padającego deszczu, wspięli się na niego, aby przekonać go do zejścia.

Zdarzenie miało miejsce w Nowym Jorku. W niedzielę przypadkowi świadkowie zauważyli, że mężczyzna – jego tożsamość nie została ujawniona – wspiął się na szczyt przęsła mostu Williamsburg nad East River. Groził, że z niego zeskoczy.
Na miejsce wysłano patrol ze specjalnej jednostki Emergency Service Unit. Trwała wtedy burza i elementy mostu były bardzo śliskie. Mimo tego policjanci postanowili się na niego wspiąć, aby przekonać niedoszłego samobójcę do zejścia na dół.

Na opublikowanym przez nowojorską policję nagraniu z kamer na ich mundurach widać, jak próbują go przekonać. „Stary, porozmawiaj ze mną. Jestem tu, żeby ci pomóc. Porozmawiaj ze mną. Jak masz na imię?” – słychać jednego z nich – „Przez cokolwiek teraz przechodzisz, to zdarza się nam wszystkim, wiesz? Ale musimy cię stąd ściągnąć”. Następnie powiedział mu, że muszą zrobić to bardzo ostrożnie, bo jest bardzo ślisko. Nagranie kończy się tym, że mężczyzna schodzi razem z nimi.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Polecane artykuły

0 0

Polska przegrała z Holandią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij