Najnowsze wiadomości ze świata

Policja znalazła prezenterkę wiadomości śpiącą w samochodzie. Była kompletnie naga, czuć było alkohol

Popularna w Las Vegas dziennikarka i prezenterka wiadomości lokalnej stacji Fox 5 Feven Kay jakiś czas temu zniknęła z anteny. Teraz na jaw wyszły kompromitujące szczegóły tego zniknięcia.

Dziennikarze dowiedzieli się, że 20 marca policjanci z Las Vegas zauważyli ok. 7:30 rano stojące na poboczu Audi. Kiedy do niego podeszli zauważyli, że Kay – której prawdziwe nazwisko to Feven Kiflegiorgis – śpi za jego kierownicą. Kobieta była całkiem naga, czuć było od niej alkohol.

Kiedy policjanci ją obudzili dziennikarka powiedziała im, że nie pamięta co się działo w ostatnich godzinach i dlaczego spała naga w samochodzie. Odmówiła poddaniu się badaniu krwi na obecność alkoholu więc została aresztowana i trafiła do celi. Usłyszała zarzuty prowadzenia bez zwracania uwagi na bezpieczeństwo innych osób i ich własności. Ostatecznie 21 kwietnia sąd nakazał jej zapłacenie mandatu w wysokości tysiąca złotych i nakazał jej przejście kursu prowadzenia samochodów.

Urodzona we wschodniej Afryce i wychowana w Kalifornii dziennikarka odniosła się do tego incydentu na antenie, potwierdzając ustalenia dziennikarzy. Przyznała, że trafiła do celi za jazdę po pijanemu ale stwierdziła, że to jej prywatna sprawa i mówi o niej wyłącznie aby zapewnić transparencję. Podziękowała fanom, którzy pytali jej stację dlaczego już nie występuje i zaznaczyła, że cała sprawa dała jej nauczkę.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Kandydat na wójta wygrał jednym głosem

0 0

Hotel z “Lśnienia” stanął w płomieniach

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij