Najnowsze wiadomości ze świata

Policja zatrzymała znane influencerki. Przemycały ogromną ilość narkotyków

Policja zatrzymała samochód, którym podróżowały dwie znane influencerki. W środku znaleźli ogromne ilości narkotyków.

Według dokumentów sądowych, do których dotarli dziennikarze, raperka Racquelle Marie Dolores Antenola, której konto na Instagramie śledzi 118 tysięcy osób, spotkała się pod koniec maja w Miami z instruktorką fitness Melissą Dufour, którą śledzi 10 tysięcy osób. Obie kobiety pojechały wspólnie na imprezę domową w Houston w Teksasie, gdzie mocno się upiły. Następnie ruszyły do Atlanty w stanie Georgia.

1 czerwca na drodze stanowej 110 w pobliżu Mobile, w stanie Alabama, zostały zatrzymane do kontroli przez patrol policji. Powodem było drobne złamanie przepisów. Policjanci, którzy je zatrzymali, mieli jednak przy sobie psa, a ten zasygnalizował, że wyczuł w ich samochodzie narkotyki. Zdecydowali się go przeszukać.

W czarnym Fordzie Exhibition, którym podróżowały influencerki, policja znalazła 84 paczki z kokainą, o wadze niemal 100 kilogramów i wartości rynkowej ok. 3 milionów dolarów. Zauważyli, że ich pojazd został specjalnie zmodyfikowany, obniżono w nim podłogę i zainstalowano nad nią skrytkę na narkotyki. Kobiety usłyszały już federalne zarzuty przemytu narkotyków, grozi im za nie minimum 10 lat więzienia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij