Najnowsze wiadomości z kraju

Policja zatrzymała nożownika z warszawskiego hostelu

Policjantom z warszawskiej Woli udało się zatrzymać mężczyznę, który dźgnął nożem podczas awantury w hostelu. Okazało się, że to recydywista.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. 16 w jednym z hosteli na warszawskiej Woli. W jednym z pokoi doszło wtedy do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż i dźgnął drugiego w plecy. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia a ranny trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzecznik prasowa wolskiej policji komisarz Marta Sulowska poinformowała, że policjanci zidentyfikowali i zatrzymali prawdopodobnego sprawcę. 35-latek, jak się okazało, był recydywistą. Już osiem razy przebywał w zakładzie karnym za przestępstwa i wykroczenia przeciwko mieniu. Był również notowany za znieważanie i naruszenie nietykalności policjantów. Zatrzymano go w pokoju hostelowym w warszawskich Włochach, był tak zaskoczony, że nie stawiał oporu.

Po skompletowaniu dokumentów podejrzany mężczyzna zostanie przekazany Prokuraturze Rejonowej. Tam usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa.

Źródło: Stefczyk.info na podstawie PAP Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij