Najnowsze wiadomości z kraju

Policja szuka 13-letniej Agnieszki. Wyszła z domu zostawiając niepokojący list

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 13-letniej Agnieszki Kuś. Nastolatka wyszła w poniedziałek rano z domu w miejscowości Ołpiny, zostawiając niepokojący list. Do tej pory nie skontaktowała się z rodziną.

Agnieszka Kuś wyszła z domu w poniedziałek o godzinie 6:30. Jednak do tej pory nie skontaktowała się z rodziną i nie poinformowała, gdzie przebywa.

Tarnowska policja podkreśla, że 13-latka może przemieszczać się koleją na trasie Tarnów-Nowy Sącz. Śledczy poinformowali, że dziewczynka zostawiła w domu list, z którego wynika, że nie zamierza wracać do domu.

Ta informacja oczywiście zelektryzowała funkcjonariuszy z Tarnowa – powiedział Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którego cytuje RMF FM.

Może być ubrana w zielone, dresowe spodnie, czarną kurtkę z jasnym kwiatkiem z przodu, białe sportowe buty oraz kremową, zimową czapkę, może posiadać brązową torebkę – podają funkcjonariusze. Dziewczynka ma 168 cm wzrostu.

Informacje na temat miejsca pobytu 13-letniej Agnieszki można zgłaszać do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numerem tel. 47 831 12 22 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112 oraz 997.

Źródło: stefczyk.info/na podst.FB/RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne/FB Tarnowska Policja
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij