Najnowsze wiadomości z kraju

Policja odnalazła zwłoki noworodka. Zatrzymano jego ojca

Policja ze Świebodzina (woj. lubuskie) odnalazła w jednym z mieszkań zwłoki 7-miesięcznego dziecka. Zatrzymano jego ojca.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek rano. Policjanci zostali zaalarmowani, że w jednym z mieszkań znajdują się zwłoki noworodka. Telewizja Polsat informuje, że na numer alarmowy zadzwoniła jego babcia.

Aspirant Marcin Ruciński, oficer prasowy KPP w Świebodzinie potwierdził portalowi Świebodzin Nasze Miasto, że faktycznie dostali rano taką informację. Dodał, że na miejscu prowadzone są czynności. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora.

Portal poinformował nieoficjalnie, że mogło dojść do morderstwa. Według ich informacji na ciele dziecka było widać obrażenia. Sekcję jego zwłok zaplanowano na piątek. Polsat informuje, że zatrzymano ojca dziecka, który przebywał z nim w mieszkaniu. Zapytana o to, czy mogło dojść do przestępstwa, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze prok. Ewa Antoniewicz powiedziała, że w tym momencie śledczy nie wykluczają żadnej wersji.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News, Świebodzin Nasze Miasto Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij