Rozrywka

Policja aresztowała Gerarda Depardieu

Słynny francuski aktor został zatrzymany przez policję. Chodzi o oskarżenia o napaści na tle seksualnym.

Francuska telewizja TF1 poinformowała, że Depardieu został wezwany na komisariat w XIV. Dzielnicy Paryża. Miało to związek z zeznaniami dwóch kobiet, które oskarżyły go o napaść seksualną. W trakcie wizyty aktor został aresztowany.

Pierwsza z kobiet oskarżyła Depardieu, że molestował ją na planie filmu „Les Volets Verts” w 2021 roku. Druga twierdziła, że molestował ją w 2014, na planie filmu Czarodziej i Syjamczyk.

Aktor jest również oskarżony o gwałt na aktorce Charlotte Arnould. Śledztwo w tej sprawie trwa od 2020 roku. Aktor nie przyznaje się do winy – nie neguje, że doszło między nimi do stosunku, ale twierdzi, że się na niego zgodziła. W 2019 roku został także oskarżony przez aktorkę Emmanuelle Debever, że molestował ją w 1982 roku, na planie filmu Danton. W listopadzie zeszłego roku Debever popełniła samobójstwo, skacząc z mostu.

Źródło: Stefczyk.info na podst. i.pl Autor: WM
Fot. Kremlin.ru

Polecane artykuły

0 0

Pijany koczkodan uciekł z mieszkania i pokąsał pięć osób

0 0

Sprawca zamachu na premiera Słowacji ujawnił swoje motywy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij