Najnowsze wiadomości z kraju

Podróżni się ucieszą. PKP Intecity przygotowało niespodziankę cenową

PKP Intercity ogłosiło obniżkę cen biletów okresowych. Nowy cennik obejmie 20 tras w całym kraju, a w niektórych rejonach bilety będą tańsze o 60 proc.

Przewoźnik ogłosił, że od pierwszego września na 930 odcinkach w całej Polsce będzie obowiązywał nowy cennik biletów okresowych. Zakres zmian waha się od 1 zł do 239 zł. Zmiany uzależnione będą od dotychczasowego cennika oraz wypełnienia składów na wybranych trasach.

PKP Intercity wchodzi w nowy rok szkolny z dużymi obniżkami cen biletów miesięcznych. W ten sposób narodowy przewoźnik chce zachęcić kolejnych pasażerów do wybierania najbardziej ekologicznego środka transportu zbiorowego, jakim jest kolej – przekazano w komunikacie.

Zgodnie z zapowiedzią. Oto i one OGROMNE obniżki cen biletów okresowych w PKP Intercity! Największe aż o 68% – napisał na Twitterze wiceprezes państwowego przewoźnika Tomasz Gontarz. Z zamieszczonej przez niego grafiki dowiadujemy się, że największy upust bo aż 69% obejmie trasę Skarżysko Kamienna – Suchedniów. Pasażerowie z województwa pomorskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego będą mogli liczyć na upust nawet do 60 proc.

 

 

Źródło: stefczyk.info/na podst.PKP Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij