19-latek Najnowsze wiadomości z kraju

Podejrzewany o morderstwo 6-letniego syna Grzegorz Borys zostawił list. Znamy treść

Grzegorz Borys zostawił list: “Przepraszam za wszystko, wszyscy jesteście bestiami”.

Takiej treści notatkę miał napisać mężczyzna podejrzewany o zabójstwo 6-letniego syna. Wg informacji ujawnionych przez media, krótka notatka odnaleziona przez policję jest aktualnie poddawana badaniom grafologicznym.

Informację o odnalezieniu krótkiej notatki w miejscu zdarzenia potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk.

„Na miejscu zdarzenia został znaleziony odręczny zapisek. Zostanie on poddany badaniu grafologicznemu” – wyjaśniła prokurator.

Akutalnie ponad tysiąc osób przeczesuje pomorskie lasy w poszukiwaniu mężczyzny, który podejrzewany jest o zabójstwo 6-letniego syna. W akcji poszukiwawczej wykorzystywany jest także specjalny śmigłowiec, który wyposażono w termowizyjne kamery.

Leśna obława trwa od 4 dni (p. Pomorskie służby od czterech dni prowadzą obławę za 44-letnim Grzegorzem Borysem).

W sobotę za mężczyzną został wydany list gończy. Rozpoczęto poszukiwania w lasach wokół Trójmiasta.

– W poniedziałek o godz. 9 ruszyły terenowe poszukiwania. Z uwagi na pracę funkcjonariuszy nie ujawniamy miejsca, gdzie są one przeprowadzana. To tereny leśne okalające Trójmiasto – informowała w poniedziałek rano rzeczniczka prasowa KWP w Gdańsku kom. Karina Kamińska.

Wyjaśniła, że w dyspozycji oficera prowadzącego akcję jest ok. tysiąca funkcjonariuszy, policjanci, strażacy, Marynarka Wojenna i Żandarmeria Wojskowa, strażnicy leśni i grupy poszukiwawcze.

Podkreśliła, że poza działaniami na terenach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego służby poszukują mężczyzny w całym kraju.

– Opublikowaliśmy zdjęcia poszukiwanego. Został wysłany za nim list gończy – podkreśliła.

Czytaj więcej:

Instruktor technik przetrwania ujawnia. Tam może chować się poszukiwany za zabójstwo Grzegorz Borys

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij