Najnowsze wiadomości z kraju

Pobili taksówkarza, bo odmówił przewiezienia psa

Trzy osoby, w tym jedna kobieta, trafiły do policyjnego aresztu w związku z pobiciem taksówkarza w Krośnie, który odmówił zabrania autem dużego psa – podała w poniedziałek podkarpacka policja. Sprawcom pobicia grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Jak poinformowała policja, do pobicia taksówkarza doszło w sobotę około godz. 20 na ul. Ordynackiej w Krośnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zamawiający kurs klienci chcieli wprowadzić do osobowej taksówki dużego psa. Kierowca auta nie wyraził na to zgody.

“Wówczas taksówkarz został zaatakowany przez agresywnego mężczyznę i towarzyszącą mu kobietę, którzy uderzali go pięściami i kopali po całym ciele. Dołączył do nich jeszcze inny mężczyzna, który również zadawał uderzenia leżącemu na ziemi kierowcy” – podała policja.

41-letni taksówkarz z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Policja najpierw zatrzymała uczestniczącego w pobiciu 55-letniego mężczyznę, który ukrył się w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Ordynackiej.

“Kilka godzin później do policyjnego aresztu trafiła 29-letnia kobieta oraz jej 27-letni kompan. Wszyscy są mieszkańcami Krosna i przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol” – dodała policja.

Zatrzymanym grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: PAP Autor: Agnieszka Pipała
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij