Rozrywka

Pluła na polskich żołnierzy, wróci do TVP?

Jeszcze kilka dni temu cała Polska żyła śmiercią polskiego żołnierza zamordowanego przez migrantów szturmujących naszą granicę. Choć dziś wiele osób deklaruje pełne wsparcie dla wojska, to warto przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno część środowisk polityczno-celebryckich publicznie atakowało obrońców naszych granic. Wśród tych osób była prezenterka i aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która strzegących polskiego terytoriów wyzywała od morderców i zbrodniarzy. Za swoje wulgarne i obraźliwe słowa została zwolniona z TVP. Wiele jednak wskazuje na to, że wkrótce wróci na antenę TVP.

Jak ustalił plotkarki portal pudelek.pl Barbara Kurdej-Szatan po blisko 2,5 roku wraca do Telewizji Polskiej. Według serwisu aktorka ma poprowadzić nowy program rozrywkowy, formułą przypominający popularny przed laty hit “Kocham cię, Polsko!”

“K***A !!!!!!!!!! K*****aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k****a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! K****a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? K***aaaaaaaaa !!!!!!!! I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek ???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła !!!!!!”– pisała w Barbara Kurdej-Szatan, kiedy 2,5 roku temu migranci zaczęli szturmować polską granicę.

Mamy nadzieję, że nowy format TVP, który poprowadzi Kurdej-Szatan, o ile oczywiście informacje “Pudelka” się potwierdzą, nie będzie wracał do nazwy “Kocham cię, Polskę”. Bo za taką miłość, to podziękujemy.

Swoją drogą, powrót tej pani do telewizji publicznej w takim czasie, to fatalny komunikat, który władze neoTVP przekazują polskim żołnierzom.

 

Źródło: Autor:
Fot.
Obserwuj nas w Google News

Ankieta

Kto będzie następnym prezydentem Polski?
Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij