Najnowsze wiadomości z kraju

Platforma chce wysłać emerytów do pracy na budowie? Jeden z liderów KO ujawnia szczegóły planu

W “Porannej rozmowie” na antenie RMF FM swoimi przemyśleniami dzieli się z słuchaczami Sławomir Neumann. Wszechpotężny do niedawna lider pomorskiej Platformy nie będzie zajmował miejsca wśród swoich kolegów w Sejmie po wyborach. Wszystko przez to, że zabrakło go na listach utworzonych przez lidera formacji.

– Jest tylko jedna osoba, którą należy wskazywać jeśli chodzi o przyszłe stanowiska, to jest Donald Tusk jako premier rządu – mówił Neumann.

 – Nie ma obowiązku bycia w Sejmie – komentował poseł.

Polityk opowiadał też o pomysłach PO w sprawie… emerytur. Trzeba przyznać, że te brzmią dość zaskakująco.

Jednocześnie dopytywany przez prowadzącego rozmowę Neumann nie chciał potwierdzić, że decyzję o jego absencji na listach wyborczych podjął Tusk:

– Nie ma w Polsce obowiązku kandydowania. Decyzja była podejmowana w sposób przemyślany i długo przygotowywany. Tu nie ma żadnych niuansów, ani żadnych kwasów. Do końca kadencji jestem w Sejmie, pracuję, pomagam w kampanii. Zostaję w Platformie – tłumaczył dość enigmatycznie.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij