Najnowsze wiadomości z kraju

PiS w końcu “zrozumiał internet”. Czy nowy spot przekona młodych wyborców?

Prawo i Sprawiedliwość w końcu przypomniało sobie, że o głosy młodych wyborców walczy się  przede wszystkim w internecie, językiem, który młodzi ludzie rozumieją. Coś co przyniosło wyborczy sukces w 2015 i 2019 roku, podczas ostatnich wyborów zostało zbagatelizowane. Widać jednak, że nowi spin doktorzy partii ponownie zaczęli dobrze odczytywać nastroje społeczeństwa.

Prawo i Sprawiedliwość w dowcipnym spocie pokazuje nieudolność koalicji Donalda Tuska. I jeszcze to, jaką rolę spełnia w niej rzekomo niezależna Trzecia Droga…

No dobrze, to powiedzmy jak się sprawy mają. „Dokąd prowadzi Trzecia Droga?”. Do tego pana…. — pada w pierwszych sekundach spotu, a w rolach głównych występują Władysław Kosiniak-Kamysz, Szymon Hołownia i Donald Tusk.
Autorzy spotu przypomnieli, że politycy Trzeciej Drogi ręka w rękę z Tuskiem „poprowadzili nas do 5 proc. podwyżki VAT, drogiego prądu, drogiego gazu, a jeszcze to…” a paliwo nie jest po 5 złotych, jak obiecywali, tylko prawie po 7 zł za litr.  Fragmenty z liderami koalicji 13 grudnia przeplatane są filmowymi klipami, z „Titanica”, „Misia”, „Czterech pokoi” i „Gladiatora”.

W spocie pokazano również „drużynę PiS”

– Są też oni. Może nie są rycerzami na białym koniu, ale mają niezłe pomysły i dowożą tematy. Ale to Ty decydujesz, idź i zagłosuj. Daj sobie szansę na lepsze życie w bezpiecznej Polsce, normalnej Europie — mówi lektor.

 

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij