Najnowsze wiadomości z kraju

PiS ostrzega w nowym spocie przed Tuskiem. „Nie daj mu się znów oszukać”

Premier Mateusz Morawiecki opublikował w mediach społecznościowych najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości. – Tak traktowałeś Polaków – podkreślono w materiale, którego bohaterem jest Donald Tusk, nazwany przez szefa rządu „niebezpiecznym manipulatorem”.

Najnowszy spot partii rządzącej opiera się na słowach Donalda Tuska, dotyczących podniesienia wieku emerytalnego. Podkreślono w nim, że lider PO „zmusił Polaków do dłuższej pracy”.

Donald Tusk wygadał się. Chodzi o wiek emerytalny – słyszymy głos lektora.

W materiale możemy zobaczyć także zapoznać się z wypowiedziami byłego premiera.

Podjąłem decyzję ale ją źle przygotowałem. Między innymi to wrażenie przymusu. Nawet nie wrażenie, to był w jakimś sensie przymus – mówi Donald Tusk.

Zauważono, że dla lidera PO „obniżenie wieku emerytalnego to negatywny efekt.

Nie Donald, ty już nic nie tłumacz – każdy wie, że kłamie i chcesz podnieść wiek emerytalny drugi raz – słyszymy w spocie.

Premier Matusz Morawiecki, publikując materiał, napisał, że „Donald Tusk to niebezpieczny manipulator”.

Zobaczcie jak kręci w sprawie wieku emerytalnego – nie dajcie mu się oszukać – dodaje szef rządu.

Wiek emerytalny to jedna z kwestii, która zostanie poruszona w październikowym referendum.

­- Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn – to jedno z pytań, na które 15 października odpowiedzą Polacy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot. PAP/EPA

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij