Rozrywka

Piosenkarka, która ma reprezentować Polskę na Eurowizji, straciła głos

Blanka Stajkow to młoda polska piosenkarka, o której głośno zrobiło się po tym, jak wygrała krajowe eliminację do konkursu Eurowizji. Nie wiadomo jednak, czy wschodząca gwiazda polskiej muzyki będzie reprezentowała nasz kraj w Liverpoolu. Ostatnio poinformowała bowiem, że na skutek infekcji straciła głos.

Choć po krajowych eliminacjach nie wszystkim spodobało się, że to właśnie Blanka będzie reprezentować nasz kraj w europejskich finałach, piosenkarka postanowiła udowodnić, że zasłużyła na to wyróżnienie.

Blanka już przed konkursem chciała przekonać do siebie widzów w całej Europie i rozpoczęła trasę  koncertową, na której miała prezentować swoje utwory w tym przebój “Solo”, z którym wystąpi podczas finału w Liverpoolu 13 maja. Niestety musiała odwołać część koncertów.

“Niestety bardzo się rozchorowałem. Ze względu na ostre zapalenie krtani i tchawicy muszę zostać w domu. Nigdy nie chcę nikogo zawieść, ale straciłam głos i nie byłabym w stanie mówić ani śpiewać” – napisała w mediach społecznościowych.

Czy występ artystki na Eurowizji jest zagrożony? Mamy nadzieję, że do tego czasu odzyska głos.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Polska przegrała z Holandią

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij