Rozrywka

Piosenkarka Dorota R. z zarzutami. Jej były mąż Emil S. zatrzymany

Znana piosenkarka Dorota R. usłyszała zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności jej byłego męża Emila S. Producent filmowy został zatrzymany w Warszawie – poinformował portal rmf24.pl

Według informacji podanych przez rmf24.pl piosenkarka Dorota R. podejrzana jest o pomocnictwo do przestępstwa “mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli”.

“Grożą za to 3 lata więzienia, chyba, że wierzycieli było wielu, wtedy możliwa kara wzrasta nawet do 8 lat” – pisze portal.

Jak dodaje rmf24.pl, Dorota R. nie była zatrzymywana. “Wezwano ją do prokuratury, gdzie została przesłuchana” – czytamy.

“Zatrzymany natomiast w Warszawie został jej były mąż, producent filmowy Emil S. Trwa jego przesłuchanie w stołecznej prokuraturze” – dodaje portal.

Według rmf24.pl śledztwo dotyczy działalności Emila S., który miał “zbierać pieniądze od inwestorów na różne produkcje filmowe”.

Piosenkarka odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych, gdzie napisała m. in.:

– (…) Rozumiem. Za głupotę, naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności – napisała i poprosiła, aby jej nie “zasłaniać oczu w artykułach”.

– Niczego się nie wstydzę bo nie mam nic na sumieniu – skomentowała.

Źródło: rmf/fb Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij