Najnowsze wiadomości ze świata

Mężczyzna zaatakował stewardesę podczas lotu. Inni pasażerowie rzucili się jej na ratunek

Pasażer zaatakował stewardessę i groził, że obetnie jej głowę. Inni pasażerowie rzucili się jej na ratunek.

Zdarzenie miało miejsce na pokładzie samolotu linii Delta Airlines, który leciał z Georgii do Luizjany. Gdy samolot zaczął już zniżać się do lądowania w Nowym Orleanie, 39-letni Nelson Montgomery z nieznanych na razie powodów zaatakował stewardessę. Miał użyć w tym celu „improwizowanej broni”. Według świadków zaczął jej dusić, a następnie przystawił jej do szyi coś, co przypominało kawałek stłuczonego szkła. Zagroził innym pasażerom, że utnie jej głowę, jeśli się zbliżą.

To ich nie wystraszyło. Na napastnika rzuciło się aż ośmiu innych pasażerów. Szybko go obezwładnili. Na lotnisku czekała już na niego policja. Świadkowie twierdzą, że kiedy wyprowadzano go z pokładu krwawił z rany na szyi, ale nie jest na razie jasne, skąd się wzięła.

Policja ujawniła, że Montgomery otrzymał pierwszą pomoc. Usłyszy zarzuty zwykłej i zaostrzonej napaści oraz zachowania naruszającego spokój. Delta potwierdziła, że taki incydent miał miejsce i dodała, że mają zerową tolerancję na przemoc na pokładzie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij